Unia Europejska

Producenci

Dla Retail

E-commerce

Sesje fotograficzne

Tworzone przez nas materiały są w pełni spersonalizowane pod klienta.
Nie ograniczamy się do utartych schematów działania.

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z content marketingiem, a także z fotografią produktową i video marketingiem. Za ich sprawą znacznie uatrakcyjniona zostaje wizualna sfera działalności naszych klientów.

Zdjęcia packshotowe
Wykonujemy zarówno proste fotografie szczegółowo przedstawiające produkt na białym tle, jak i zdjęcia umożliwiające oglądanie obiektów pod kątem 360 stopni.
Sesje dedykowane
Odpowiednio zainscenizowane zdjęcia podczas profesjonalnej sesji fotograficznej mogą być doskonałym narzędziem marketingowym, bądź istotnym elementem promocji.

Wideo marketing

Video packshot
Nic nie sprzedaje się tak dobrze jak obraz. Krótka, treściwa prezentacja odpowiada za utrwalenie w świadomości odbiorcy wizerunku marki czy szczególnych cech prezentowanego produktu.
Video dedykowane
Zajmujemy się produkcją profesjonalnego video produktowego na potrzeby kampanii reklamowych w mediach on-line. Realizujemy materiały w studiu filmowym, z profesjonalnymi aktorami, rekwizytami, pokazując produkty w działaniu.
Video unboxing
Rozpakowywanie produktu przed obiektywem kamery wzmacnia jego autentyczność oraz buduje zaufanie do niego u potencjalnych nabywców.
Video recenzje
Wielu użytkowników chce się przekonać przed zakupem, czy intersujący ich przedmiot nie posiada dyskwalifikujących wad lub czy spełnia oczekiwania wykreowane przez producenta. Stąd nieustannie rosnąca popularność recenzji operujących obrazem video.

Jesteś zainteresowany?

Dostosujemy usługę do potrzeb Twojej firmy, skontaktuj się z nami.
Wyceń usługę
Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy!